21 september 2019
  • TB: RC Eemland - Utrechtse RC - Stichtse RFC - RC Hilversum

    21 september 2019  10:00 - 12:30
    Amersfoort

    Turven / Benjamins

    Bekijk meer details

  • M: CL SBN - RC The Pink Panthers - RC Hilversum - NW

    21 september 2019  10:00 - 12:30
    Nieuwegein

    Mini's

    Bekijk meer details

  • CUBS: RC Eemland CU 1 - RC Hilversum CU 1

    21 september 2019  11:00 - 12:00
    Sportpark De Bokkeduinen - AMERSFOORT

    Cubs Plate poule B - 1e fase

    Bekijk meer details

  • JUNIORS: CL SBN JU 1 - RC Hilversum JU 1

    21 september 2019  12:00 - 13:15
    Sportpark Rauwenhof - Tiel

    Junioren Bowl poule A - 1e fase

    Bekijk meer details

  • COLTS: RC Hilversum CO 1 - The Pickwick Players CO 1

    21 september 2019  12:30 - 14:00
    Sportpark Berestein - Hilversum

    Colts Bowl poule A - 1e fase

    Bekijk meer details

  • HEREN: RC Hilversum 1 - RC Dendermonde

    21 september 2019  15:00 - 16:45
    Sportpark - NAARDEN

    BeNeCup poule B - 1e fase

    Bekijk meer details

22 september 2019
  • Start Dames alle klassen

    22 september 2019  13:00 - 17:00

    Bekijk meer details

  • DAMES: AAC Dames 1 - CL All Blues dames 1

    22 september 2019  13:00 - 14:45
    De Eendracht - AMSTERDAM

    DeGiro Ereklasse Dames - 1e fase

    Bekijk meer details

  • HEREN: RRC 2 - RC Hilversum 2

    22 september 2019  13:30 - 15:15
    Sportcomplex Duivensteijn - ROTTERDAM

    2e klasse Heren Noord - 1e fase

    Bekijk meer details

  • HEREN: CL The Purple Pigs 2 - RC Hilversum 3

    22 september 2019  15:00 - 16:45
    Sportpark De Zoom - WAGENINGEN

    4e klasse Heren Midden - 1e fase

    Bekijk meer details

  • DAMES: CL Blue Panther Dogs dames 2 - RC Wageningen Dames 1

    22 september 2019  15:00 - 16:45
    Sportpark Sportlaan West - AMSTELVEEN

    3e klasse Dames poule B - 1e fase

    Bekijk meer details

Trainingstijden

Vanaf dinsdag 27 augustus
Jeugd
U08 – Turven Donderdag 17:30u – 18:30u
U10 – Benjamins Dinsdag & Donderdag 17:30u – 18:30u
U12 – Mini’s Dinsdag & Donderdag 18:30u – 19:30u
U14 – Cubs Dinsdag & Donderdag 18:00u – 19:30u
U16 – Junioren Dinsdag & Donderdag 18:00u – 19:30u
U18 – Colts Dinsdag & Donderdag 18:00u – 19:30u
Senioren
Heren 1 Dinsdag & Donderdag 19:30u – 21:00u
Heren 2 Dinsdag & Donderdag 19:30u – 21:00u
Heren 3 Donderdag 20:00u – 21:30u
Dames 1 Woensdag H’sum & Donderdag A’veen 20:00u – 21:30u
Dames 2 Dinsdag (Hilversum of Driebergen) 20:00u – 21:00u