28 september 2019
  • M: RC Hilversum - RC 't Gooi - RC Eemland - NW

    28 september 2019  10:00 - 12:30
    Hilversum

    Mini's

    Bekijk meer details

  • TB: Utrechtse RC - Stichtse RC - RC Hilversum

    28 september 2019  10:00 - 12:30
    Utrecht

    Turven / Benjamins

    Bekijk meer details

  • CUBS: RC Hilversum CU 1 - RC DIOK CU 1

    28 september 2019  11:00 - 12:00
    Sportpark Berestein - Hilversum

    Cubs Plate poule B - 1e fase

    Bekijk meer details

  • JUNIORS: RC Hilversum JU 1 - CL Gelre JU 1

    28 september 2019  12:15 - 13:30
    Sportpark Berestein - Hilversum

    Junioren Bowl poule A - 1e fase

    Bekijk meer details

  • COLTS: CL Waterland/Zaandijk CO 1 - RC Hilversum CO 1

    28 september 2019  13:00 - 14:30
    PURMEREND

    Colts Bowl poule A - 1e fase

    Bekijk meer details

29 september 2019
  • DAMES: RC Big Bulls dames 1 - CL Blue Panther Dogs dames 2

    29 september 2019  11:30 - 13:15
    Het Wendelgoor - Almelo

    3e klasse Dames poule B - 1e fase

    Bekijk meer details

  • HEREN: RC Hilversum 2 - RC Zwolle 1

    29 september 2019  13:00 - 14:45
    Sportpark Berestein - Hilversum

    2e klasse Heren Noord - 1e fase

    Bekijk meer details

  • HEREN: RC Hilversum 3 - RFC The Rams 2

    29 september 2019  13:00 - 14:45
    Sportpark Berestein - Hilversum

    4e klasse Heren Midden - 1e fase

    Bekijk meer details

  • DAMES: CL All Blues dames 1 - Cas RC Ladies 1

    29 september 2019  15:00 - 16:45
    Sportpark Berestein - Hilversum

    DeGiro Ereklasse Dames - 1e fase

    Bekijk meer details

Trainingstijden

Vanaf dinsdag 27 augustus
Jeugd
U08 – Turven Donderdag 17:30u – 18:30u
U10 – Benjamins Dinsdag & Donderdag 17:30u – 18:30u
U12 – Mini’s Dinsdag & Donderdag 18:30u – 19:30u
U14 – Cubs Dinsdag & Donderdag 18:00u – 19:30u
U16 – Junioren Dinsdag & Donderdag 18:00u – 19:30u
U18 – Colts Dinsdag & Donderdag 18:00u – 19:30u
Senioren
Heren 1 Dinsdag & Donderdag 19:30u – 21:00u
Heren 2 Dinsdag & Donderdag 19:30u – 21:00u
Heren 3 Donderdag 20:00u – 21:30u
Dames 1 Woensdag H’sum & Donderdag A’veen 20:00u – 21:30u
Dames 2 Dinsdag (Hilversum of Driebergen) 20:00u – 21:00u